Международен конкурс за певческо изкуство - Ямбол - 2020

Децата от трио "СиНиМа" от ДГ "Китка" с първа награда от конкурс в Ямбол.
Симона, Никол и Мадлен взеха участие в Международният конкурс
за  Певческо изкуство "Белканто" - град Ямбол и се върнаха с Първо място.
Жури на Поп категория ансамбли, бяха:
оперната певица Аделина Кънева, композиторът и текстописец Вида Пиронкова, и поп певицата Нора Караиванова.

Малките славейчета впечатлиха журито и публиката със сложното си изпълнение, невероятния си талант и добро настроение.
Наградиха ги с грамота и плакет