Нашата детска градина „Китка“ стана още по-китна

Детска градина „Китка“ в Нови пазар стана още по-китна благодарение на неуморния труд на персонала

През декември, нямаше как – градината не беше огласяна от детска глъч. Но това не я превърна в тъжно и опустяло място.

Всички ние от персонала на заведението запретнахме ръкави, за да ремонтираме и освежиме спалните помещения, игралните, физкултурния салон и ресурсния кабинет, че и за двора на детското заведение се погрижихме подобаващо.

Боядисване, почистване, събиране на листа, облагородяване на дворовите пространства и всеки от учителите, педагогическите специалисти, членовете на помощния персонал, дори и самата директорка – сменихме амплоато си на възпитатели, учители и мениджъри и се включихме в общия проект.

И ето как, след празниците, възпитаниците на детска градина „Китка“ ще се радват на своя коледен подарък не за ден или два, а за месеци напред.

Пожелаваме Ви здраве, благоденствие и мир в домовете! Очакваме децата с нетърпение в първите януарски дни, когато ще ги посрещнем в новата ни и обновена детска градина!